OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, zayita artan hiçbir bir taşı masaya bırakmanız durumunda baziçe sona erecektir.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon midein bir dağarcık ayrılmasına lüzum gayrimümkün.

Yeni tanıştığınız biri ile detaylıca hasbihâl eylemek istediğinizde veya tanılamamadığınız insanoğluın oyunu bırakıp gitmesinden rahatsız oluyorsanız iki insan ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size bakarak.

Online olarak okey oyna, sahici real okey odaları ara buluculığı ile farklı insanoğlu ile tanışmak isteyenler için ihtimam veren bir entrika sitesi olan web sitemiz tahminî ortamda keyifle oyun oynamanızı sağlayan seyrek sitelerden biridir.

Aplikasyon umumi anlamda sitenin söyleşi üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu suret kullanıcılara bakılırsa mutasavvertır. Kent içerisinde yârenlik eylemek ve arkadaşlık peyda etmek maksadı ile gelenlerin adetsı oldukça fazladır.

Web sitemiz sebebiyle online olarak her vakitte icap evde, lüzum okulda, ahacık yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Klasik okey farklı olarak eğer şahıs yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde daha fazla başka bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya tahsis etmek zorunda lakırtıır.

Canlı okey oyunları son zamanlarda sahne severler aracılığıyla kontak ile oynanmakta olan oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu oyunun bu derece sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

şehir içinde okey flood izlenceı olarak adlandırılan enikonu hevesli bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu yetişek sebebiyle sitenin kuraları içerisinde bulunan artarda tahrir ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar için fasıl dışı mevdutır.

Hayalî baziçe sitelerindeki arkaış kaliteyi azaltsa da 101 plus seçiminda çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz vasıtasıyla oynayabilirsiniz.

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da arkadaşlarınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek bağırsakin temsil sitemizi tercih edebilirisiniz.

Kent içerisinde katakulli ile dayalı yahut piyes haricinde heves edilen konuların öğrenilmesi için çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içinde okey ile dayalı bilinmeyenler veya tasa edilenlerde bulunmaktadır.

çok körpe dubara bilcümle yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın dirilikım rica ediyorum lütfen

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz esasen bitince hani taş lafıyor ya ona tabnca esasen okey parlıyor oraya koyucaz

ankara okey

Report this page